ד
ד"ר הדס אוקון-זינגרhadasos@psy.haifa.ac.il
במעבדה אנו חוקרים את הבסיס המוחי לתהליכים בהם רגשות וקוגניציה משפיעים זה על זה. לדוגמה: אנו חוקרים את ההשפעה של פחד על הפניית קשב, שיפוט, ציפייה וביצוע מטלות אחרות. כמו כן, אנו בוחנים כיצד קשרים אלו בין רגשות וקוגניציה מושפעים ממצבים רגשיים שונים ובאוכלוסיות שונות, כגון אנשים עם רמות גבוהות של חרדה או דיכאון. כמו כן, אנו מתעניינים בהשפעה של נטייה לפתח יתר לחץ דם על תגובות רגשיות ושליטה רגשית. אנו עושים שימוש בשיטות מחקר מגוונות, כולל דימות מוחי (fMRI), מדדים פיזיולוגיים של המערכת האוטונומית (לחץ דם, קצב לב), פעילות מוחית חשמלית (EEG), זמני תגובה וטעויות.
סמדר עובדיה קארו
סמדר עובדיה קארוsmadar.ovadia@gmail.com
תחומי עניין ומחקר: חוקרת נוירופלסטיות וארגון מוחי. מטרת המחקר העיקרית היא להבין מנגנונים מוחיים העומדים בבסיס רה-ארגון בתגובה למצבים פתולוגיים כגון שבץ. פיתוח כלים ושיטות לניתוח נתונים של קישוריות מוחית בהסתמך על הדמיה מגנטית תפקודית. חיפוש אחר מדדים של גמישות מוחית אינדיבידואלית והקשר שבין ארגון מוחי לתפקוד מוחי.
ד
ד"ר אורי הרץuhertz@is.haifa.ac.il
תחומי עניין ומחקר: עוסק במחקר תהליכים קוגניטיביים ומוחיים העומדים בבסיס של קבלת החלטות חברתית. הוא חוקר את הגורמים המשפיעים על תהליכי שכנוע והשפעה חברתית - כיצד אנו משכנעים אחרים וכיצד אנו לומדים מאחרים. בנוסף אורי מתעניין בתהליכי שיתוף פעולה ותחרות בקבוצות ובחוכמת ההמונים. אורי משתמש במודלים חישוביים לאפיון תהליכים אלו, בניסויים ברשת ובמעבדה, ובדימות מוחי פונקציונלי.

צור קשר

מזכירות הרשמה: בית הסטודנט, קומה 1

  • dummyמיטל מלול 04-8240719 (פנימי 52719)

  • dummymmalul1@univ.haifa.ac.il

החוג למדעי הקוגניציה, אוניברסיטת חיפה, הר הכרמל 31905 I טלפון: 04-8249121

Search