פרופ' טלי ביתן, ראשת החוג למדעי הקוגניציה
פרופ' טלי ביתן, ראשת החוג למדעי הקוגניציהtbitan@research.haifa.ac.il
תחומי עניין: פלסטיות מוחית בלמידה ושיקום של מיומנויות שפה | הדמייה מוחית של עיבוד שפה | רכישת קריאה ולמידה של שפה שניה אצל מבוגרים וילדים | קישוריות מוחית בין ובתוך המיספרות | השפעת השינה על למידת שפה.
ד
ד"ר אורי הרץuhertz@is.haifa.ac.il
תחומי עניין ומחקר: עוסק במחקר תהליכים קוגניטיביים ומוחיים העומדים בבסיס של קבלת החלטות חברתית. הוא חוקר את הגורמים המשפיעים על תהליכי שכנוע והשפעה חברתית - כיצד אנו משכנעים אחרים וכיצד אנו לומדים מאחרים. בנוסף אורי מתעניין בתהליכי שיתוף פעולה ותחרות בקבוצות ובחוכמת ההמונים. אורי משתמש במודלים חישוביים לאפיון תהליכים אלו, בניסויים ברשת ובמעבדה, ובדימות מוחי פונקציונלי.
ד
ד"ר סמדר עובדיה קארוsmadar.ovadia@gmail.com
תחומי עניין ומחקר: חוקרת נוירופלסטיות וארגון מוחי. מטרת המחקר העיקרית היא להבין מנגנונים מוחיים העומדים בבסיס רה-ארגון בתגובה למצבים פתולוגיים כגון שבץ. פיתוח כלים ושיטות לניתוח נתונים של קישוריות מוחית בהסתמך על הדמיה מגנטית תפקודית. חיפוש אחר מדדים של גמישות מוחית אינדיבידואלית והקשר שבין ארגון מוחי לתפקוד מוחי.
פרופ' רועי סלומון
פרופ' רועי סלומוןroyesal@gmail.com
תחומי עניין ומחקר: המעבדה של פרופ' רועי סלומון חוקרת את המנגנונים הקוגניטיביים והמוחיים העומדים בבסיס חווית העצמי ותפיסת המציאות. המעבדה משתמשת בשילוב של מציאות מדומה, הדמיה מוחית ומדידות פיזיולוגיות להבנת תהליכים אלו בבני אדם. המעבדה גם חוקרת שינויים במודעות ובתפישת העצמי במצבים פסיכיאטרים ופסיכדליים.

צור קשר

מזכירות הרשמה: בית הסטודנט, קומה 1

  • dummyמיטל מלול 04-8240719 (פנימי 52719)

  • dummymmalul1@univ.haifa.ac.il

Search